Domy z bali Baranów Sandomierski
Witamy serdecznie drodzy Baranowianie!
Firma MasterDom pragnie przedstawić Wam w swojej ofercie budowę domów drewnianych w paczce, domów drewnianych z bala, domy drewnianych z płaza, więźbów drewnianych, domów z płyt CLT, a także domów szkieletowych.
Domy szkieletowe z różnymi nośnikami ciepła (np. gaz, pelet i ekogroszek. Liczne zalety które mają w sobie domy drewniane sprawiają, iż zyskują one coraz to mocniejszą popularność. Swoim ładnym kształtem i dużą wszechstronnością zaskarbiły one serca wielu Polaków. Fakt ten sprawia, iż jeszcze to więcej osób zainteresowanych jest ich formą.
Domy drewniane w paczce z belkami klejonymi BSH, KVH. Montaż domu odbywa się sposobem ręcznym i maszynowym.Na podstawie rysunków technicznych, gdzie każdy element ma swój numer. Nasza ekipa doskonale sobie radzi z montowanie i kompletowaniem elementów drewnianych w całość czego efektem końcowym jest dom.
Domy drewniane z bala z materiałów prefabrukowanych. Na konstrukcję domów używamy belek klejonych KVH o bardzo pozytywnych właściwościach. Przede wszystkim są suszone komorowo, heblowane i nie pracują jak drewno mokre. Przekroje tych kantówek są różne w zależności od tego co zawiera projekt. Spośród nich składa się zarówno elementy dachu jak i podpory pod balkony.
Nasza firma budowlana dojeżdża do Baranowa Sandomierskiego.
Obsługujemy także sąsiednie miejscowości takie jak: Dąbrowica, Durdy, Dymitrów Duży, Dymitrów Mały, Kaczaki, Knapy, Marki, Siedleszczany, Skopanie, Suchorzów, Ślęzaki, Wola Baranowska oraz jesteśmy w zasięgu ogólnopolskim.
Zapraszamy do kontaktu!