Domy z bali Zakroczym
Witamy serdecznie drodzy Zakroczymianie!
Firma MasterDom pragnie przedstawić Wam w swojej ofercie budowę domów drewnianych w paczce, domów drewnianych z bala, domy drewnianych z płaza, więźbów drewnianych, domów z płyt CLT, a także domów szkieletowych.
Domy szkieletowe z materiałami heblowanymi. Etap wykończeniowy domów drewnianych wymaga szczególnej uwagi oraz precyzji. Dlatego też należy w takim momencie przemyśleć starannie jakiego typu produkty odnajdą w tym przypadku. Powinniśmy w tego rodzaju sytuacji zastosować się do zaleceń wytycznych przygotowanych przez producenta.
Domy drewniane w paczce z montażem okien wykonanych w technologii drewnianej. Obecne domy często mają w sobie poddasze użytkowe i jest to kolejna powierzchnia mieszkalna w każdym budynku. Ważną cechą są skośnie pokoje przy brzegu budynku.
Domy drewniane z bala z materiałów budowanych takich jak świerk i sosna. Stosujemy wentylację mechaniczną lub grawitacyjną. Mechaniczna to zwłaszcza zastosowanie rekuperatora, który dodatkowo odzyskuje ciepłe powietrze czerpane z domu. Wentylacja grawitacyjna to kratki wentylacyjne montowane przy kominach.
Nasza firma budowlana dojeżdża do Zakroczymia.
Obsługujemy także sąsiednie miejscowości takie jak: Błogosławie, Czarna, Emolinek, Henrysin, Janowo, Jaworowo-Trębki Stare, Mochty-Smok, Smoły, Strubiny, Swobodnia, Śniadowo, Trębki Nowe, Trębki Stare, Wojszczyce, Wólka Smoszewska, Wygoda Smoszewska, Zaręby oraz jesteśmy w zasięgu ogólnopolskim.
Zapraszamy do kontaktu!